INSPIRACE PRO VÁS

INSPIRACE PRO VÁS

INSPIRACE PRO VÁS

Poprosili jsme naše skvělé pacienty, aby o nás napsali pár slov. Velice si vážíme toho, že si na nás udělali čas a můžeme se s Vámi podělit o jejich zkušenost. Ještě jednou děkujeme.

znak-vanek-doprava
inspirce-tomas-vanek

Mám tu čest být Vaší, a poté i synovou pacientkou. Chválit Vás je asi zbytečné. Ti, co Vás poznali, vědí. Řeknou si to mezi sebou. Objednávkový kalendář tomu nasvědčuje. Být kvalitním stomatologem znamená i být kvalitním psychologem, zpovědníkem, empatickým člověkem. To Vy jste. U mě vyhrává především to, že jste kvalitním, upřímným a rovným člověkem. V synovi jste vychoval sobě rovného nástupce. A to také nebylo jednoduché. Velice Vám děkuji za sebe, za maminku i mé dcery. A děkuji za to, že aspoň na fotografiích mohu být součástí Vaší ordinace.

Vážený pane doktore, přivedla mě k Vám moje žena, které se musím tímto velmi omluvit, protože v době, kdy ona již chodila k Vám, já měl ještě “svou zubařku” a ženu jsem častoval nejapnými poznámkami, že zatímco “moje zubařka” se mi omlouvá, když mi musí účtovat 30 Kč regulační poplatek, ona musí hradit každý úkon. Byla to sice pravda, ale jen do doby, kdy bylo třeba na mém chrupu provést “složitější” zákrok a on se jaksi nepovedl. Stane se. Jenomže on se nepovedl ani podruhé, potřetí, ... A tak začal můj problém, který se táhl několik let. Ve finále mě stál mnoho desítek tisíc korun a přivedl mě k Vám. To, s čím jsem se u Vás v ordinaci setkal, jsem dosud v žádné jiné nezažil (a že jsem pár ordinacemi prošel). Velmi příjemné prostředí - bezproblémové parkování, vkusně zařízená recepce, pracoviště lékařů, uklidňující hudba a třeba i vždy čerstvá růže na čisté toaletě. Velmi milí zaměstnanci - sestřičky, paní na recepci a hlavně skvělí lékaři - počínaje perfektní a velmi profesionální komunikací (se mnou jako s pacientem, ale i mezi sebou) a konče naprosto perfektním přístupem a profesionálně odvedenou prací. Ať přemýšlím jak chci, nenapadá mě nic, co bych mohl kritizovat či vytknout. Ano, také již platím každý úkon, ale vím, že za to dostávám perfektní péči o svůj chrup. Věřte tomu, nebo ne, ale na každou návštěvu u Vás se opravdu těším.

Je namístě, aby o skvělé péči a nadčasových možnostech Vaší ordinace vědělo co nejvíce klientů. Nejenže se při ošetření dostává pacientům nadstandardní péče, špičkových služeb, milého personálu, příjemného a estetického prostředí, a to v době, kdy už je pro ně samozřejmostí vracet se do ordinace beze strachu, ale věřte, že lidským přístupem, odborností a profesionalitou všech ve Vaší ordinaci se můžete na návštěvy těšit. U Vás jsem realizovala jednu z mých nejlepších investic v životě. Předcházející úvaha na doporučení pana doktora – rekonstrukce zubů obou čelistí – mám jít do toho a stojí to za to? – nebyla jednoduchá. Nadměrné poškození a opotřebení zubů, soustavný problém s jejich ulamováním, citlivostí, kazy a jejich nepěkný vzhled, opakující se provizorní řešení, rozhodly. Při návštěvách ordinace, kdy jsem na zubařské křeslo ulehala téměř rok, mi byl vysvětlován a rozebírán do nejmenších detailů každý postup a navrhována řešení. A výsledek mravenčí, trpělivé a dokonalé práce? Naprostá spokojenost, nesmírná radost, nadšení z pečlivě rekonstruovaného chrupu (nastavením sklo keramiky na vlastní zuby). Díky panu doktorovi a jeho bez nadsázky skvělé „umělecké“ práci, kdy moderními technologiemi tvořil doslova zázrak, se opět ráda usmívám, hovořím, získala jsem na svém sebevědomí. Zuby jsou krásné a pocitově patří ke mně jako ty původní. Děkuji za Vaši profesionální péči a současně máte i můj obdiv.